صفحه اصلی / پیش بینی بازار

پیش بینی بازار فلزات

بازارها
بازه پیش بینی

VIP

برای دسترسی به مطلب:

اگر اشتراک فعال دارید وارد شوید.

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (۰۰:۶۰)

اگر اشتراک فعال ندارید، مشترک شوید.

ارایه پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت فلزات‌پلاس از بازار کالاها و ارز در سطح جهانی و داخلی با استفاده مدل پیش‌بینی پویا و هوشمند این مجموعه انجام می‌شود که عوامل بنیادی (فاندامنتال) بازار، الگوهای تکنیکال، هیجانات بازار و نظرات فعالان و خبرگان صنعت ورودی‌های اصلی این مدل را تشکیل می‌دهند. در این بخش، علاوه بر شناسایی محرک‌های بازار، ریسک‌های پیش‌بینی نیز، شناسایی و در قالب سناریوپردازی چشم‌انداز بازار ارایه می‌شود.

در این بخش، چشم‌اندازی از  قیمت سنگ آهن، فولاد خام، ضایعات فولادی، ورق گرم، میلگرد فولادی، آلومینیوم و مس بورس فلزات لندن به‌کمک تحلیل فاندامنتال و تکنیکال ارایه می‌شود. علاوه بر این، با شناسایی ریسک‌ها، سعی می‌شود تا چشم‌اندازی از  آینده قیمت سنگ آهن، ورق گرم، میلگرد فولادی، آلومینیوم و مس بورس فلزات لندن به‌کمک سناریوپردازی در سه سناریوی اصلی، خوش‌بینانه و بدبینانه تصویر شود. نهایتا محرک‌های اصلی تعیین‌کننده جهت بازارهای مواد اولیه فولادسازی، محصولات تخت فولادی، میلگرد و مقاطع فولادی، آلومینیوم و مس در آینده کوتاه‌مدت و بلندمدت شناسایی و شدت اثر آن‌ها ارزیابی می‌شود. در این بخش پیش‌بینی‌های مربوط به بازار ارز کشور شامل دولتی و آزاد نیز ارایه می‌شود.

فلزات‌پلاس، نظر فعالان بازار، صنعت، تحلیلگران و خبرگان را نیز در خصوص وضعیت کنونی و آتی صنعت و بازار جهانی و داخلی، جمع‌آوری و ارایه می‌کند. از این نظرات در مدل پیش‌بینی فلزات‌پلاس نیز استفاده می‌شود. این ارتباط با بازار، همچنین، دربرگیرنده اطلاعات ارزشمند دیگری است.

در این بخش نتایج جمع‌بندی نظرات فعالان بازار داخلی از قیمت جهانی مواد اولیه فولادسازی، فولاد خام، ورق گرم، میلگرد فولادی، آلومینیوم و مس بورس فلزات لندن در اختیار مشترکین قرار می‌گیرد. علاوه بر این، نتایج جمع‌بندی نظرات کارشناسان اقتصادی و فعالان بازار ارز نیز در خصوص نرخ در بازار آزاد و دولتی در این قسمت ارایه می‌شود. نهایتا، این بخش دربرگیرنده نظر موسسه‌های معتبر جهانی در خصوص قیمت سنگ آهن، ورق گرم، میلگرد فولادی، آلومینیوم و مس بورس فلزات لندن به‌صورت جداگانه است.

  •  
FP- SRM - Market Outlook - Market Dynamics-Image02
انتظار می‌رود شرایط بد بازار ساخت‌وساز در چین بیشترین تاثیر را بر بازار ورق گرم در کوتاه‌مدت و سیاست‌ پولی اقتصادهای بزرگ بیشترین تاثیر را در بلندمدت داشته باشد.
FP - Acid wash Hot Rolled Coil - Image
فلزات‌پلاس در هفته منتهی به ۲۹ تیر ۱۴۰۳، چشم‌اندازی از وضعیت قیمت محصولات تخت فولادی در میان‌مدت را، طی ۳ سناریوی اصلی (واقع‌بینانه)، خوش‌بینانه و بدبینانه تشریح می‌کند.
FSP - Rolled - Image01
فلزات‌پلاس با تکیه بر عوامل فاندامنتال و به‌کمک شناسایی هیجانات بازار، با استفاده از ابزارهای تکنیکال قیمت ورق گرم فولادی طی هفته منتهی به ۵ مرداد ۱۴۰۳ را پیش‌بینی کرده است.